Haber

Bir devir kapanıyor! Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman çıkacak? İşte kadro…

İlk olarak 2 Kasım 2001’de vizyona giren Hızlı ve Öfkeli film serisi o dönemde gişe rekorları kırmıştı.

Toplamda 9 diziden oluşan sinemanın sonuncusu seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hızlı ve Öfkeli 10 yakında çıkacak.

İzleyicilerin merakla beklediği Hızlı ve Öfkeli 10 filminin yönetmenliğini Louis Leterrier, senaryosunu ise Justin Lin ve Dan Mazeau üstleniyor.

Başrollerinde Vin Diesel, Michelle Rodriguez ve Jason Statham’ın yer aldığı sinema heyecanı giderek artıyor.

En son 2021 yılında ekrana gelen Hızlı ve Öfkeli 9’un devamı olarak seyirci karşısına çıkacak. Peki Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman vizyona girecek? Oyuncular kimler? İşte merak edilenler…

Hızlı ve Öfkeli 10 ne zaman çıkacak?

Bölüm, gişe rekorları kıran film dizisi Hızlı ve Öfkeli ile sona eriyor. Son devam filmi Hızlı ve Öfkeli 10, 19 Mayıs 2023’te vizyona girecek.

Hızlı ve Öfkeli 10 oyuncu

Aquaman sinemasında büyük bir çıkış yakalayan Jason Mamoa ile kadrosunu güçlendiren Hızlı ve Öfkeli 10 sinemasında bu sefer Captain Marvel sinemasının yıldızı Brie Larson rol alacak.

Hızlı ve Öfkeli 10 filminin oyuncu kadrosunda; Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Helen Mirren, Charlize Theron, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Ludacris, Sung Kang, Tyrese Gibson ve ayrıca Jason Mamoa, Brie Larson, Daniela Melchior.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu